cnc programmeur 2235 Hulshout
Salarissen
Vacatures80

Cnc programmeur salarissen in 2235 Hulshout

€ 22.860

-34% Vergeleken met het gemiddelde salaris in België € 34.464.

Laagste

€ 22.860

Hoogste

€ 22.860

€ 1.905

-34% Vergeleken met het gemiddelde salaris in België € 2.872.

Laagste

€ 1.905

Hoogste

€ 1.905

€ 476

-34% Vergeleken met het gemiddelde salaris in België € 718.

Laagste

€ 476

Hoogste

€ 476

€ 95

-34% Vergeleken met het gemiddelde salaris in België € 144.

Laagste

€ 95

Hoogste

€ 95

€ 12,21

-34% Vergeleken met het gemiddelde salaris in België € 18,41.

Laagste

€ 12,21

Hoogste

€ 12,21

Hoeveel verdient een Cnc programmeur in 2235 Hulshout?

Als we kijken naar de Cnc programmeur salarisstatistieken in België op 29 juli 2026, dan maakt de vertegenwoordigde werknemer € 22.860; om preciezer te zijn is het salaris € 1.905 per maand, € 476 per week of € 12,21 per uur. We hebben de arbeidsmarkt voor dit beroep uitgebreid onderzocht en gemiddelde waarden vastgelegd. Salarissen kunnen variëren, afhankelijk van waar u werkt. Bij het vastleggen van een gemiddeld loon is het laagste jaarsalaris € 22.860 en het hoogste tarief € 22.860.

Top 7 salarissen voor gerelateerde banen in 2235 Hulshout

Functienaam
Salaris
€ 37K /Per jaar
€ 29K /Per jaar
€ 40K /Per jaar
€ 30K /Per jaar
€ 42K /Per jaar
€ 31K /Per jaar

Top 10 betalende locaties voor Cnc programmeur in België

medal
€ 42K /per jaar
€ 42K - € 42K
+22%
medal
€ 39K /per jaar
€ 39K - € 39K
+13%
medal
€ 39K /per jaar
€ 39K - € 39K
+13%

4

€ 39K /per jaar
€ 39K - € 39K
+13%

5

€ 38K /per jaar
€ 38K - € 38K
+11%

6

€ 38K /per jaar
€ 38K - € 38K
+10%

7

€ 37K /per jaar
€ 37K - € 37K
+6%

8

€ 33K /per jaar
€ 33K - € 33K
-4%

9

€ 32K /per jaar
€ 32K - € 32K
-7%

10

€ 15K /per jaar
€ 15K - € 15K
-56%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmeur per regio

Top 7 salarissen voor gerelateerde banen in 2235 Hulshout

Functienaam
Salaris
€ 3,1K /Per maand
€ 2,4K /Per maand
€ 3,3K /Per maand
€ 2,5K /Per maand
€ 3,5K /Per maand
€ 2,6K /Per maand

Top 10 betalende locaties voor Cnc programmeur in België

medal
€ 3,5K /per maand
€ 3,5K - € 3,5K
+22%
medal
€ 3,3K /per maand
€ 3,3K - € 3,3K
+13%
medal
€ 3,3K /per maand
€ 3,3K - € 3,3K
+13%

4

€ 3,3K /per maand
€ 3,3K - € 3,3K
+13%

5

€ 3,2K /per maand
€ 3,2K - € 3,2K
+11%

6

€ 3,2K /per maand
€ 3,2K - € 3,2K
+10%

7

€ 3K /per maand
€ 3K - € 3K
+6%

8

€ 2,7K /per maand
€ 2,7K - € 2,7K
-4%

9

€ 2,7K /per maand
€ 2,7K - € 2,7K
-7%

10

€ 1,3K /per maand
€ 1,3K - € 1,3K
-56%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmeur per regio

Top 7 salarissen voor gerelateerde banen in 2235 Hulshout

Functienaam
Salaris
€ 772 /Per week
€ 612 /Per week
€ 826 /Per week
€ 629 /Per week
€ 866 /Per week
€ 651 /Per week
€ 1.250 /Per week

Top 10 betalende locaties voor Cnc programmeur in België

medal
€ 875 /per week
€ 875 - € 875
+22%
medal
€ 814 /per week
€ 814 - € 814
+13%
medal
€ 813 /per week
€ 813 - € 813
+13%

4

€ 812 /per week
€ 812 - € 812
+13%

5

€ 796 /per week
€ 796 - € 796
+11%

6

€ 790 /per week
€ 790 - € 790
+10%

7

€ 760 /per week
€ 760 - € 760
+6%

8

€ 687 /per week
€ 687 - € 687
-4%

9

€ 666 /per week
€ 663 - € 666
-7%

10

€ 318 /per week
€ 318 - € 318
-56%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmeur per regio

Top 7 salarissen voor gerelateerde banen in 2235 Hulshout

Functienaam
Salaris
€ 154 /Per dag
€ 122 /Per dag
€ 165 /Per dag
€ 126 /Per dag
€ 173 /Per dag
€ 130 /Per dag

Top 10 betalende locaties voor Cnc programmeur in België

medal
€ 175 /per dag
€ 175 - € 175
+22%
medal
€ 163 /per dag
€ 163 - € 163
+13%
medal
€ 163 /per dag
€ 163 - € 163
+13%

4

€ 162 /per dag
€ 162 - € 162
+13%

5

€ 159 /per dag
€ 159 - € 159
+11%

6

€ 158 /per dag
€ 158 - € 158
+10%

7

€ 152 /per dag
€ 152 - € 152
+6%

8

€ 137 /per dag
€ 137 - € 137
-4%

9

€ 133 /per dag
€ 133 - € 133
-7%

10

€ 64 /per dag
€ 64 - € 64
-56%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmeur per regio

Top 7 salarissen voor gerelateerde banen in 2235 Hulshout

Functienaam
Salaris
€ 19,81 /Per uur
€ 15,68 /Per uur
€ 21,19 /Per uur
€ 16,13 /Per uur
€ 22,21 /Per uur
€ 16,69 /Per uur
€ 32,05 /Per uur

Top 10 betalende locaties voor Cnc programmeur in België

medal
€ 22,44 /per uur
€ 22,44 - € 22,44
+22%
medal
€ 20,89 /per uur
€ 20,89 - € 20,89
+13%
medal
€ 20,85 /per uur
€ 20,85 - € 20,85
+13%

4

€ 20,83 /per uur
€ 20,83 - € 20,83
+13%

5

€ 20,42 /per uur
€ 20,42 - € 20,42
+11%

6

€ 20,26 /per uur
€ 20,26 - € 20,26
+10%

7

€ 19,5 /per uur
€ 19,5 - € 19,5
+6%

8

€ 17,61 /per uur
€ 17,61 - € 17,61
-4%

9

€ 17,08 /per uur
€ 17 - € 17,08
-7%

10

€ 8,16 /per uur
€ 8,16 - € 8,16
-56%

Gemiddeld salaris voor Cnc programmeur per regio

Hebt u salarisgegevens nodig voor onderzoek?

Neem contact op met ons team voor de nodige informatie.*

Veelgestelde vragen over salarissen voor Cnc programmeur in 2235 Hulshout

Wat is het hoogste salaris voor een Cnc programmeur in 2235 Hulshout?

Het hoogste salaris voor een Cnc programmeur in 2235 Hulshout hangt van veel factoren af. Volgens ons onderzoek kunnen dit soort specialisten in 2235 Hulshout tot € 22.860 per jaar verdienen.

Wat is het laagste salaris voor een Cnc programmeur in 2235 Hulshout?

Volgens ons onderzoek is het minimumsalaris voor deze functie in 2235 Hulshout € 1.905. Het salaris varieert naargelang van de ervaring en het opleidingsniveau.

Hoeveel geld kan ik per maand verdienen als Cnc programmeur in 2235 Hulshout?

Het gemiddelde maandinkomen voor deze functie in 2235 Hulshout varieert op basis van ervaring, kwalificaties en andere factoren. U kunt hoe dan ook verwachten ongeveer € 1.905 per maand te verdienen.

Hoeveel geld kan ik per uur verdienen als Cnc programmeur in 2235 Hulshout?

Gemiddeld verdienen deze specialisten in 2235 Hulshout ongeveer € 12,21 per uur. Dit bedrag varieert echter afhankelijk van de specifieke ervaring en vaardigheden van een Cnc programmeur.

Welke locaties zijn de beste voor banen als Cnc programmeur?

De lijst van de beste staten met de hoogste salarissen omvat 2235 Hulshout. Als u een goedbetaalde baan wilt vinden, is de top 3 van de staten met het hoogste salaris voor het beroep 1400 Nivelles; Verviers; 3600 Zwartberg.

Waar komen de gegevens vandaan?

Om actuele statistische informatie te verzamelen, hebben we 26 werkelijke salarissen en lonen in het hele land onderzocht. Daarnaast zijn er 80 bestaande vacatures op Jooble. De geraamde salarissen zijn opgemaakt op basis van actuele en zo gedetailleerd mogelijke gegevens over salarisniveaus van de huidige vacatures.

* Houd er rekening mee dat alle salariswaarden benaderende cijfers zijn, gebaseerd op inzendingen van derden aan Jooble die externe links, websites en diensten omvatten. Het minimumsalaris kan verschillen per sector.