Coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw
11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit.
Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en
komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt.
Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes,
ons beleidswerk en onze internationale werking.
LOOP OF WANDEL VOOR MENSENRECHTEN
Op 20 september ben je welkom in Leuven voor de 3de editie van Miles for Humanity . Kom met 11.11.11 in beweging voor een betere toekomst voor ieder1. Loop of wandel mee, of steun je favoriete team met een gift.
Ik doe meeBouw mee aan sterke zorg en welzijn in de regio
De Eerstelijnszone Scheldekracht brengt zorg- en welzijnsactoren, lokale besturen, vrijwilligersorganisaties en burgers samen om toegankelijke, geïntegreerde en kwaliteitsvolle zorg te realiseren. Vanuit samenwerking bouwen we aan een sterke eerste lijn waarin mensen centraal staan.
Om onze werking verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar een coördinator die leiding geeft aan ons team, onze netwerkwerking versterkt en mee vorm geeft aan de strategische ontwikkeling van de organisatie.
Jouw rol
Als coördinator neem je een centrale positie in binnen de Eerstelijnszone Scheldekracht. Je vormt de schakel tussen het team, het dagelijks bestuur, het bestuursorgaan en de vele partners binnen zorg en welzijn.
Je zorgt ervoor dat beleidskeuzes worden vertaald naar een kwaliteitsvolle werking en ondersteunt medewerkers bij de realisatie van de doelstellingen van de Eerstelijnszone Scheldekracht. Tegelijk bouw je actief aan relaties met externe partners en volg je maatschappelijke en beleidsmatige ontwikkelingen op.
Je bent geen klassieke directeur die op afstand aanstuurt, maar een verbindende coördinator die dicht bij het team staat, structuur brengt en mensen in beweging krijgt. Op die manier zet je de Eerstelijnszone Scheldekracht als voorbeeld op de kaart.
Jouw verantwoordelijkheden
Je geeft leiding aan het team
Je stuurt een team van drie medewerkers aan en zorgt voor een duidelijke en efficiënte werking.
Je:
• creëert structuur, focus en duidelijke prioriteiten;
• vertaalt strategische doelstellingen naar concrete acties;
• ondersteunt medewerkers inhoudelijk en organisatorisch;
• stimuleert samenwerking, betrokkenheid en eigenaarschap;
• bewaakt de voortgang van projecten en acties;
• hebt aandacht voor de noden van medewerkers en ondersteunt hen waar nodig.
Je ondersteunt beleids- en organisatieontwikkeling
Je ondersteunt het dagelijks bestuur en het bestuursorgaan in hun beleidsrol.
Je:
• bereidt vergaderingen van het dagelijks bestuur en het bestuursorgaan inhoudelijk en administratief voor en werkt nauw samen;
• zorgt voor een goede opvolging van beslissingen;
• bewaakt de afstemming tussen beleid en uitvoering;
• signaleert relevante ontwikkelingen binnen zorg en welzijn;
• detecteert opportuniteiten voor samenwerking, financiering en innovatie;
• denkt actief mee over de verdere ontwikkeling en positionering van de Eerstelijnszone Scheldekracht.
Je coördineert processen en projecten
Je brengt structuur in complexe trajecten en zorgt ervoor dat initiatieven doelgericht worden uitgevoerd.
Je:
• bewaakt planning, timing en voortgang;
• ondersteunt medewerkers bij het realiseren van doelstellingen;
• faciliteert samenwerking tussen verschillende partners;
• behoudt het overzicht over lopende acties en projecten;
• zorgt voor een efficiënte opvolging van engagementen en afspraken.
• bent hierin flexibel en wendbaar.
Je bewaakt de financiële en administratieve werking
Je zorgt ervoor dat de organisatie financieel en administratief gezond blijft.
Je:
• volgt begroting en financiële processen op;
• bewaakt de administratieve verplichtingen van de vzw;
• ondersteunt rapportering aan subsidiërende overheden en bestuursorganen;
• werkt samen met externe ondersteunende diensten en partners.
Je bent het gezicht van de Eerstelijnszone
Je vertegenwoordigt de Eerstelijnszone Scheldekracht binnen het netwerk en neemt een actieve ambassadeursrol op.
Je:
• bouwt duurzame relaties uit met zorg- en welzijnsorganisaties;
• onderhoudt contacten met lokale besturen en andere relevante actoren;
• neemt deel aan overlegstructuren en samenwerkingsverbanden;
• versterkt de zichtbaarheid van de Eerstelijnszone;
• stimuleert samenwerking tussen partners in de regio.
Wij zoeken een verbindende leider met een hart voor zorg en welzijn. Je bent verbindend op de relatie, maar kan ook sturen op de kwestie.
Je beschikt over:
• een master werk- en denkniveau
• ervaring in het aansturen van een team;
• sterke organisatorische vaardigheden en een goed helikopterzicht;
• ervaring met proces- en projectcoördinatie;
• uitstekende communicatieve en relationele vaardigheden;
• het vermogen om verschillende belangen samen te brengen;
• ervaring met overleg- en participatietrajecten;
• inzicht in organisatieontwikkeling en beleidsprocessen;
• affiniteit met de zorg- en welzijnssector.
Daarnaast ben je:
• verbindend en toegankelijk;
• ondernemend en proactief;
• analytisch sterk;
• besluitvaardig waar nodig;
• een natuurlijke netwerker;
• in staat om strategisch én praktisch te denken.
• Een uitdagende en maatschappelijk relevante functie.
• De kans om mee vorm te geven aan de toekomst van zorg en welzijn in de regio.
• Een gevarieerde functie met veel autonomie en verantwoordelijkheid.
• Een geëngageerd team van drie medewerkers.
• Samenwerking met een breed netwerk van zorg-, welzijns- en overheidsactoren.
• Verloning volgens relevante barema's en ervaring. Onze VZW valt onder het PC 331 en we volgen de loonbarema’s van de gezondheidsinrichtingen en -diensten.
• Een voltijdse betrekking van onbepaalde duur.
• Een rijk netwerk van contacten.
• Flexibele werkuren, maaltijdcheques, GSM-abonnement, onkostenvergoeding, thuiswerk, extralegale verlofdagen. Een gezonde balans tussen werk en privé.
• Opleidingsmogelijkheden.
Wens je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met Kristof Galle via Voir le numéro de téléphone sur 11.be.
Heb je interesse? Bezorg ons jouw motivatiebrief en curriculum vitae uiterlijk tegen 21 juni 2026 via Voir email sur 11.be .
Na een eerste selectie worden kandidaten uitgenodigd voor een thuisopdracht en een selectiegesprek. De eerste selectiegesprekken gebeuren digitaal op maandag 29 juni of donderdag 2 juli. De tweede gespreksronde (fysiek) zal op maandag 6 juli plaats vinden. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure.
Samen bouwen we aan een sterke eerste lijn. Doe jij mee?
Gezondheidszorg
GezondheidszorgGezondheidszorg
GezondheidszorgGezondheidszorg
GezondheidszorgVind 11.11.11
Vlasfabriekstraat 11, 1060 Brussel
BE80 8900 1111 1177
BTW BE 0421 210 424
3411.51 € par mois
...teams van leefgroep- en gezinsbegeleiders. Om deze teams te ondersteunen en begeleiden gaan we over tot de aanwerving van een coördinator voor onze CKG-werking te Brussel. Functieomschrijving Wat ga je doen? Als coördinator ben je mee verantwoordelijk voor de...SuggéréEmploi contractuelTemps partielStageTemps completMissionsPour 3 mois- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...SuggéréEmploi contractuel
- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...SuggéréEmploi contractuel
- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...SuggéréTravail temporaire
- ...De job Binnen de functie als Coördinator ben jij hoofdzakelijk verantwoordelijk voor een team van vier teamleaders en 25 medewerkers, verdeeld over 2 locaties: Merelbeke en Oostende. Om als deze schakel te fungeren krijg je heel wat verantwoordelijkheden. Hieronder...SuggéréEmploi contractuelEmploi en CDI
- ...Belgische vegan vereniging die zich inzet voor het promoten van een vegan levensstijl. We zijn ambitieus en zoeken een gedreven coördinator die onze organisatie helpt groeien en verder professionaliseren. Ben jij een natuurlijke leider die strategisch vooruit denkt, mensen...Emploi contractuel
- ...of steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee Fiola vzw Kasterstraat 81 9230 Wetteren België Bij Fie & Ola... ...We zetten in op duurzaamheid, buitenspel en inclusie. Als coördinator kinderopvang ben jij een essentiële schakel in onze werking. Je...Emploi contractuelMissions
- ...Beschrijving van de functie Voor een bedrijf te Merelbeke zijn we op zoek naar een coördinator voorraad en stockbeheer. Ben jij een geboren organistaror met oog voor detail en heb je er zin in om het labo steeds te bevoorraden ? Lees dan snel verder. Bij interesse...
- .... Ik doe mee CAW Oost-Vlaanderen vzw Visserij 153 9000 Gent België... ...ten aanzien van de netwerkpartners in de Eerstelijnszone Waasland. Dit vertaalt zich in een gevarieerd... ...een matchingsgesprek, samen met de coördinator en een HR medewerker. Tijdens dit...Emploi contractuelTemps partielÀ distance
2216.56 € par mois
...jobstudenten die beschikbaar zijn: tijdens de schoolvakanties; op afroep tijdens het schooljaar. Contact Voor bijkomende inlichtingen kan je contact opnemen met Nathalie Claus (HR-coördinator) op het nummer (***) ***-**** of via e-mail: ****@*****.*** ....- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...Horaires d'après-midi
- ...toekomst voor ieder1. Loop of wandel mee, of steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee WZC De Foyer is een waardengedreven vzw met vier campussen in het Gentse: De Zilvermolen, Zilversterre, Weverbos en Zorgcampus Glorieux. Wij hebben moderne duurzame...
- ...Als Coördinator Garage & Interventies ben jij het centrale aanspreekpunt voor het technisch beheer binnen de organisatie. Je zorgt ervoor dat het volledige machine- en voertuigenpark optimaal functioneert en steeds inzetbaar is. Daarbij combineer je praktische organisatie...Travail temporaire
- ...favoriete team met een gift. Ik doe mee Methodeschool De Buurt vzw Kartuizerlaan 20 9000 Gent België Methodeschool De... ...samen met collega’s binnen de leefgroep, de zorgcoördinator, coördinator en leerondersteuner. Als begeleider op onze school speel je...Missions
- ...favoriete team met een gift. Ik doe mee CAW Oost-Vlaanderen vzw Visserij 153 9000 Gent België Wie is het CAW?... ...Vervangingscontract tot april 2027 ~19u ~ Werkingsgebied Dender Scheldekracht ~ Focus op kortdurende psychosociale begeleidingen...Temps partielIndépendantÀ distanceTravail de soir
- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...
- ...wandel mee, of steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee Alle kinderen verdienen een zorgeloze vakantie. Daarom organiseert vzw Kadee vakantiekampen voor kinderen en jongeren van 6 tot 16 jaar in een maatschappelijk kwetsbare situatie. Op onze kampen staan...
16.95 € par heure
Functie Voor onze klant te Nazareth, zoeken we een logistiek medewerker in daguren Je maakt onze projecten verzendklaar, zodat ze vlot en correct mee kunnen met transport: je zoekt afgewerkte rollen, scant ze, pakt projecten in en maakt paletten klaar de verzendklare...Temps completPhysiqueTravail de jour- ...in beweging voor een betere toekomst voor ieder1. Loop of wandel mee, of steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee Tabor VZW Molenaarsstraat 26 9000 Gent België Een schoolgebouw met torenhoge energiefacturen. Een verwarmingsinstallatie die...Emploi contractuel
- ...verschillende processen te coördineren en snel te schakelen tussen techniek, administratie en planning? Dan is deze functie als Coördinator Garage & Interventie misschien iets voor jou. Als Coördinator zorg je ervoor dat het machine- en voertuigenpark operationeel blijft...Temps complet
- functieomschrijving Je bent verantwoordelijk voor de volledige laad- en loszone . Je verzekert samen met jouw team (4 tot 6 medewerkers) een correcte verzending . Jouw collega lader-lossers zien jou als het centraal aanspreekpunt . Je rapporteert ...Emploi intérimHoraires d'après-midiTravail le matin
- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...Emploi contractuelMissions
- ...steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee Voluit vzw Kramershoek 39 9940 Evergem België Voluit begeleidt... ...2026. Voor meer info kan je terecht bij Hilde Gommers – coördinator zorgintensief wonen (***) ***-****) of HR beleidsmedewerker Ann...Travail de soirTravail le weekend
- ...podium tijdens het Eurovisiesongfestival. Dat is onaanvaardbaar. Steun ons alternatief festival en teken onze petitie. Ik doe mee vzw Ateljee Getouwstraat 5 9000 Gent België Hou jij van cijfers die kloppen tot in de puntjes? Krijg je energie van structuur...Emploi contractuelTravail à domicile
3592 € - 3951 € par mois
...combineren. Samen bouwen we aan gezondere, veerkrachtigere organisaties – één persoon tegelijk. Huidige jobopportuniteit: Coördinator-Psycholoog Locatie: België Onsite/Hybrid/Remote: Hybride of op afstand, afhankelijk van de nabijheid van ons kantoor in...Temps partielTemps completDe longue duréeÀ distancePour 3 moisPhysique- ...toekomst voor ieder1. Loop of wandel mee, of steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee WZC De Foyer is een waardengedreven vzw met vier campussen in het Gentse: De Zilvermolen, Zilversterre, Weverbos en Zorgcampus Glorieux. Wij hebben moderne woonzorgcentra,...Emploi contractuel
- ...steun je favoriete team met een gift. Ik doe mee Voluit vzw Kramershoek 39 9940 Evergem België Voluit begeleidt... ...juni 2026. Voor meer info kan je terecht bij Inge Milh, coördinator ****@*****.*** - (***) ***-**** of bij Ann Bodyn, HR beleidsmedewerker...Emploi contractuelTravail de jourHoraires d'après-midi
18.29 € par heure
...De coördinator geeft intensieve ondersteuning aan het bestuur (voornamelijk organisatorisch en administratief), zorgt voor de praktische uitwerking van de beslissingen van het bestuur en stuurt (samen met het bestuur) de andere medewerkers aan. De coördinator is de schakel...20 heures par semaine- 11.11.11 is de koepel van internationale solidariteit. Wij brengen mensen, groepen en organisaties bijeen en komen samen in actie voor een wereld waarin ieder1 telt. Alles over 11.11.11 Blijf op de hoogte van onze acties en campagnes, ons beleidswerk en onze...Emploi contractuelStage
- ...vragen? Mail ons gerust voor meer informatie of een persoonlijk gesprek. We kijken ernaar uit om van je te horen! Junior Argonauts vzw – Samen futureproof in STEM, kunst en creativiteit! Je bent 16+ en hebt een groot hart voor kinderen. Je hebt ervaring of interesse...Travail d'été
Voulez-vous recevoir plus d'offres d'emploi ?
S'abonner et recevoir des offres d'emploi similaires à Coördinator Eerstelijnszone Scheldekracht vzw. Soyez parmi les premiers à postuler !




