Vacatures Gemeente 9840 De Pinte

198 offres d'emploi

Coördinator, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad B4-B5 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Deskundige stedenbouw, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad B1-B3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Diensthoofd, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad A1a-A3a In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Deskundige, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad B1-B3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Deskundige, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad B1-B3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Administratief medewerker, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - bepaalde duur - graad C1-C3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Deskundige financiën, Gemeente Lede

 ...Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad B1-B3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Technisch assistent, Gemeente Lede

Voltijds - contractueel - onbepaalde duur - graad D1-D3 In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze... 

Gemeente Lede

9340 Lede
1 dag deleden

Verantwoordelijke Sponsoring m/v/x

 ...; zowel hockeyleden als tennisleden, maar ook alle medewerkers; bestuursleden, werknemers en vrijwilligers en ook de sponsors, de gemeente de Pinte en de provincie Oost-Vlaanderen. Wil je mee deel uitmaken van een dynamisch en ambitieus sponsorteam? Wil je meehelpen om... 

Indiana vzw

9840 De Pinte
2 maanden geleden

Deeltijdse begeleider buitenschoolse opvang - Gemeente Kaprijke

 ...bereid het beste van jezelf te geven. Company Start People rekruteert een Deeltijdse begeleider Buitenschoolse opvang voor Gemeente Kaprijke Profile   Geen diploma vereiste  Offer Verloning niv.D1, trap nul=11,7183€bruto/uur Uurrooster: (19u/week... 

Start People

9970 Kaprijke
1 maand geleden

Deskundige, Poolstok

 ...diensten levert binnen de hele waterketen. Via een netwerk van 34.000 kilometer leidingen bedient het 3,2 miljoen klanten in 177 Vlaamse gemeenten. Dit maakt De Watergroep tot het grootste drinkwaterbedrijf in Vlaanderen. De Watergroep is ook een partner in de uitbouw van... 

Poolstok

Kortrijk
2 dagen geleden

Productieverantwoordelijke

 ...voorleggen dat minder dan drie maand oud is. Daarom vragen we je om dit tijdens de sollicitatieprocedure reeds aan te vragen in jouw gemeente. Indien hier een veroordeling op vermeld staat moet een uitzondering aangevraagd worden bij het bestuur. Contacteer ons tijdig in... 

Mintus

Brugge
21 dagen geleden

Projectleider, De Watergroep

 ...waterketen. Via een netwerk van 34.000 kilometer leidingen en 60 waterproductiecentra bedient het 3,2 miljoen klanten in 177 Vlaamse gemeenten. Dit maakt De Watergroep tot het grootste drinkwaterbedrijf in Vlaanderen. De Watergroep is ook een partner in de uitbouw van... 

De Watergroep

Gent
6 dagen geleden

Projectmanager, Interwaas

 ...streekontwikkeling van het Waasland. Het helpt de tien Wase steden en gemeenten een daadkrachtig(er) beleid te voeren op vlak van bestuur,...  ...gedacht. Voor het opnemen hiervan, in samenwerking met de gemeentes, is een projectmanager met affiniteit economie aangewezen. Doel... 

Interwaas

Sint-Niklaas
1 dag deleden

Projectrealisator, Ascento

 ...huisvestingsmaatschappijen van Vlaanderen. Onze organisatie bouwt, renoveert, verhuurt en verkoopt sociale woningen in 27 Antwerpse gemeenten. We zijn erkend door de Vlaamse Maatschappij voor Sociaal Wonen (VMSW) en tellen meer dan 6.250 klanten. Zeventig enthousiaste... 

Ascento

9690 Berchem
9 dagen geleden

Projectontwikkelaar, Ascento

 ...huisvestingsmaatschappijen van Vlaanderen. Onze organisatie bouwt, renoveert, verhuurt en verkoopt sociale woningen in 27 Antwerpse gemeenten. We zijn erkend door de Vlaamse Maatschappij voor Sociaal Wonen (VMSW) en tellen meer dan 6.250 klanten. Zeventig enthousiaste... 

Ascento

9690 Berchem
9 dagen geleden

Projectingenieur, Poolstok

 ...beheer voor alle afvalstoffen. Hiervoor zetten ze in op kostefficiënte, kwaliteitsvolle en innovatieve dienstverleningen namens onze gemeenten-vennoten om afval te voorkomen, grondstoffen te recupereren en hernieuwbare energie te ontwikkelen. Deze missie is het... 

Poolstok

8530 Harelbeke
2 dagen geleden

Projectleider, Poolstok

 ...diensten levert binnen de hele waterketen. Via een netwerk van 34.000 kilometer leidingen bedient het 3,2 miljoen klanten in 177 Vlaamse gemeenten. Dit maakt De Watergroep tot het grootste drinkwaterbedrijf in Vlaanderen. De Watergroep is ook een partner in de uitbouw van... 

Poolstok

Gent
2 dagen geleden

Deskundige HR, Poolstok

 ...beheer voor alle afvalstoffen. Hiervoor zetten ze in op kostefficiënte, kwaliteitsvolle en innovatieve dienstverleningen namens onze gemeenten-vennoten om afval te voorkomen, grondstoffen te recupereren en hernieuwbare energie te ontwikkelen. Deze missie is het... 

Poolstok

8530 Harelbeke
3 dagen geleden

Procesoperator, Poolstok

 ...beheer voor alle afvalstoffen. Hiervoor zetten ze in op kostefficiënte, kwaliteitsvolle en innovatieve dienstverleningen namens onze gemeenten-vennoten om afval te voorkomen, grondstoffen te recupereren en hernieuwbare energie te ontwikkelen. Deze missie is het... 

Poolstok

8530 Harelbeke
2 dagen geleden