Werfleider
2800 € - 4500 € par moisBen jij een ervaren werfleider met een technische achtergrond in de bouw? Werk je graag aan projecten van A tot Z?
Als werfleider zorg je ervoor dat projecten rond ramen, deuren en ander buitenschrijnwerk volgens planning, kwaliteitsvereisten en technische afspraken worden uitgevoerd. Je bent regelmatig aanwezig op de werf en bewaakt de voortgang van verschillende projecten.
Je gaat aan de slag met volgend takenpakket:
- Opvolgen projecten van voorbereiding tot oplevering.
- Je organiseert en coördineert de werkzaamheden op de werf.
- Afspraken maken met klanten, aannemers, architecten en andere betrokken partijen.
- Ervoor zorgen dat de juiste materialen en ploegen tijdig beschikbaar zijn.
- Je controleert de correcte plaatsing en afwerking van ramen, deuren en buitenschrijnwerk.
- Dde planning bewaken en bijsturen waar nodig.
- Technische problemen signaleren en samenwerken met betrokken partijen aan een efficiënte oplossing.
- Opvolgen meerwerken, opmerkingen en opleverpunten
- Je zorgt voor een duidelijke communicatie tussen de werf en de interne diensten.
- Je bewaakt kwaliteit, veiligheid en een nette uitvoering op de werf.
- Rapporteren over de voortgang van de verschillende projecten
Profiel
Het profiel van een werfleider omvat een breed scala aan vaardigheden, verantwoordelijkheden en kwalificaties. Kan jij onderstaande afvinken?
- Technische achtergrond , bij voorkeur in bouw, schrijnwerkerij of buitenschrijnwerk.
- Ervaring als werfleider, projectleider of technisch verantwoordelijke.
- Je kunt technische plannen lezen en interpreteren.
- Je kunt meerdere projecten en prioriteiten tegelijk opvolgen.
- Je werkt nauwkeurig en hebt oog voor kwaliteit en afwerking.
- Regelmatig verplaatsingen maken naar verschillende werven vormt geen probleem je
- In het bezit van een rijbewijs B .
Aanbod
Je komt terecht in een mensgericht bedrijf dat vooral projecten heeft in regio Limburg en de Kempen. Volgende voorwaarden zullen je aangeboden worden:
- Voltijdse job in daguren . Je werkt 8 uur per dag
- Doordat je 40 uur per week werkt bouw je 12 ADV-dagen op
- Je start aan minimaal 2700 euro bruto en dit loon stijgt op basis van je ervaring. Dit wordt aangevuld met maaltijdcheques
- Flexibele werkgever die rekening houdt met je wensen
- Een job met veel zelfstandigheid en uitdaging
- Vast contract van onbepaalde duur
Heeft deze job je interesse gewekt? Bezorg ons dan zeker je CV
Bedrijfsinfo
Dit bedrijf in Pelt is gekend voor maatwerk in ramen en deuren.
2500 € - 2600 € par mois
...verantwoordelijkheid? Voor een klasse 8 bouwonderneming in de regio Overpelt zoeken we versterking binnen het bediendenteam: Calculator, Werfleider en Projectleider. Afhankelijk van je functie werk je mee aan de voorbereiding, opvolging en realisatie van bouwprojecten in...SuggéréIndépendant- ..., kwaliteit en efficiëntie op de werf Oplossen van technische problemen en meedenken over verbeteringen Rapporteren aan de werfleider of projectverantwoordelijke We zoeken iemand met een sterke technische achtergrond in metaalconstructie: Aantoonbare ervaring...SuggéréEmploi en CDI
Voulez-vous recevoir plus d'offres d'emploi ?
S'abonner et recevoir des offres d'emploi similaires à Werfleider. Soyez parmi les premiers à postuler !
