Inscrivez-vous pour accéder à toutes les fonctionnalités de notre service.
  • Recherche d'offres d'emploi
  • Favoris
  • Créer un CV
    Nouveau
  • Salaires
  • Souscriptions

Patissier/Keukenverantwoordelijke

Adecco Belgium


Ik werk mee aan de dagelijkse productie van patisserieproducten, van voorbereiding tot afwerking.
Ik kan volledig zelfstandig ovens bedienen en alle gebaksoorten opbouwen en afwerken volgens vaste recepten en kwaliteitsvereisten.
Respecteren van de geldende veiligheidsvoorschriften.
Opvolgen van de geldende HACCP - regels en toepassen van procedures en instructies met betrekking tot kwaliteit.
Ik word klaargestoomd om op termijn de leiding te nemen over de grootkeuken, en werk nu al nauw samen met de huidige verantwoordelijke om een vlotte overdracht te verzekeren.

Als keukenverantwoordelijke:

Ik ben verantwoordelijk voor de bereiding van hoogwaardige bakkerij- of patisserieproducten volgens recepten en kwaliteitsstandaarden.
Ik neem initiatief op de werkvloer en stuur collega’s aan waar nodig, met oog voor planning, kwaliteit en efficiëntie.
Ik ben nauw betrokken bij het dagelijkse productieproces: van het mengen en verwerken van ingrediënten tot het afbakken en afwerken van producten.
Ik werk mee aan het optimaliseren van processen en geef voorstellen ter verbetering door aan mijn verantwoordelijke.
Ik garandeer een correcte naleving van hygiëne-, veiligheids- en kwaliteitsnormen binnen het team.
Ik werk sterk samen met de productie supervisor alsook de producttechnoloog bij wijziging of nieuwe producten als met het magazijn voor het grondstoffenverbruik.

Profiel

Jouw Profiel

Ik ben een gediplomeerd patissier en beschik over aantoonbare ervaring in het vak.
Indien ik geen diploma heb, maar wél ervaring, start ik in een lagere looncategorie met doorgroeimogelijkheden.
Ik heb een passie voor ambachtelijk werk, gecombineerd met de wil om te groeien naar een leidinggevende rol.
Ik ben betrouwbaar, flexibel en klaar om verantwoordelijkheid op te nemen.
Ik heb een hands-on mentaliteit en hou van structuur, planning en samenwerking.
Ik spreek goed Nederlands en werk vlot samen met collega’s van verschillende afdelingen.
Als patissier start ik op om 6u of 14 en bereid 1 zaterdag en 1 zondag te werken om de 6 weken.
Als keukenverantwoordelijke ben ik beschikbaar voor opstart tussen 6u en 7u30 en bereid 1 zaterdag en 1 zondag te werken om de 6 weken.
Ik beschik over mijn eigen vervoer.

Aanbod

k krijg een contract van onbepaalde duur in een stabiel, groeiend Belgisch familiebedrijf actief in de Europese bakkerijsector. Bij La Lorraine Bakery Group vind ik de stabiliteit en werkzekerheid die ik zoek.
Ik geniet van een interessant financieel pakket inclusief maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering.
Ik kom terecht in een team van gedreven en enthousiaste collega’s, die graag hun kennis delen op de werkvloer en mij helpen (door)groeien en ontwikkelen. Door ieders talent en expertise verder te ontwikkelen, kunnen we allemaal de beste versie van onszelf worden.
Passie staat centraal in onze onderneming en dat merk je:
Passie voor onze topproducten. Zo kan ik dagelijks letterlijk onze passie proeven, met lekkere, kraakverse sandwiches, broden en patisserieproducten in onze refter.
Passie voor onze medewerkers: Er wordt geïnvesteerd in een gelukkige werkomgeving via verschillende initiatieven zoals bvb. sport- en wellbeing activiteiten.
Passie voor ondernemerschap: In onze organisatie wordt ondernemerschap sterk geapprecieerd en is er ruimte om zelf initiatief te nemen.
Ik maak deel uit van een organisatie met sterke groei-ambities die ook zijn verantwoordelijkheid wil opnemen voor het milieu en de samenleving. LLBG doet er alles aan om aan de hedendaagse verwachtingen te voldoen op een duurzame manier, met onze toekomstige generaties in het achterhoofd..

Interesse? Solliciteer online of stuur je CV naar Voir email sur easyapply.jobs.
L'offre d'emploi a été publiée il y a 6 jours
Des emplois similaires qui pourraient vous intéresserBasé sur l'offre Patissier/Keukenverantwoordelijke à Ostende
  • 14 € par heure

     ...functieomschrijving Als patissier: Ik werk mee aan de dagelijkse productie van patisserieproducten, van voorbereiding tot...  ...verantwoordelijke om een vlotte overdracht te verzekeren. Als keukenverantwoordelijke: Ik ben verantwoordelijk voor de bereiding van... 
    Suggéré
    Emploi contractuel
    Indépendant
    Emploi intérim
    Travail posté
    Ostende
    il y a 15 jours
  • 16.5 € par heure

     ...gerechten die de Belgische keuken eer aandoen; Je werkt samen in een hecht en ondersteunend keukenteam; Je overlegt met de keukenverantwoordelijke; Je gaat zorgvuldig om met kwaliteitsvolle ingrediënten; Je helpt mee aan een menu dat rekening houdt met diverse... 
    Suggéré
    Emploi en CDI
    Temps complet
    Équipe de nuit
    Travail le weekend

    Absolute Jobs

    8620 Nieuport
    Il y a 2 mois

Voulez-vous recevoir plus d'offres d'emploi ?

S'abonner et recevoir des offres d'emploi similaires à Patissier/Keukenverantwoordelijke. Soyez parmi les premiers à postuler !