lasser
Intérimaire
IMPACT Pelt
Wat ga je doen?
- Verantwoordelijk voor het samenstellen van losse positienummers tot complete merknummers op basis van duidelijke werkplaatstekeningen, waarbij technische nauwkeurigheid en planinzicht centraal staan.
- Uitvoeren van steekproefsgewijze maatcontroles om de juiste afmetingen, pasvorm en kwaliteit te controleren, aangevuld met eventuele voorlopige montages in de werkplaats om de volledigheid en stabiliteit te verifiëren.
- Realiseren van diverse laswerkzaamheden, waaronder het hechten en verbinden van onderdelen, met de juiste lastechnieken om een stabiele en kwalitatieve constructie te waarborgen.
- Actief bijdragen aan een vlot productieproces door afwijkingen tijdig te signaleren en constructies zorgvuldig op te bouwen volgens technische richtlijnen.
- Tijdens het werk steeds kunnen rekenen op de ondersteuning en coaching van een ploegbaas, die je begeleidt bij vragen, technische inzichten en verdere ontwikkeling binnen de functie.
Wie ben jij?
- Een technisch sterke professional met ervaring in metaalbewerking, constructiewerk of samenstellen in een werkplaatsomgeving, met een grote bereidheid om nieuwe technieken bij te leren.
- Iemand met basiskennis MIG/MAG‑lassen en voldoende praktische vaardigheid om onderdelen correct te hechten—een belangrijke skill binnen staalconstructie‑ en montagefuncties.
- Je beschikt over technisch inzicht en kan werkplaatstekeningen lezen en interpreteren, iets wat cruciaal is bij maatwerk en constructiewerk in de metaalindustrie.
- Je werkt nauwkeurig, kwaliteitsgericht en hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel, waardoor je betrouwbaar bent bij het opbouwen van complexe constructies.
- Zowel zelfstandig werken als teamwork ligt je goed; je neemt initiatief, maar schakelt ook vlot met collega’s en leidinggevenden.
- Een gedreven vakman/vakvrouw die graag actief bezig is, de handen uit de mouwen steekt en energie haalt uit het werken aan technische projecten en maatwerkopdrachten.
What's in it for you?
- Een fulltime job in dagdienst, met werkuren van 7u30 tot 16u15, ideaal voor wie houdt van een stabiele planning en een gezonde werk‑privébalans.
- 40‑urenweek, waardoor je jaarlijks 12 extra ADV‑dagen opbouwt – een belangrijk voordeel binnen technische en industriële functies.
- Aantrekkelijke en competitieve verloning, aangevuld met maaltijdcheques van €3,75, zodat je totale loonpakket nog interessanter wordt.
- Kans op een vast contract na een geslaagde interimperiode, waardoor je zekerheid en langetermijnperspectief krijgt binnen een professionele technische omgeving.
- Werken in een moderne en goed uitgeruste werkplaats, met kwalitatief materiaal en een sterke focus op veiligheid, kwaliteit en vakmanschap.
- Ondersteuning en coaching van een ervaren ploegbaas, zodat je blijft groeien in je technische vaardigheden en doorgroeit binnen de functie.
- De mogelijkheid om mee te werken aan maatwerkprojecten in metaalconstructie, waardoor je dagelijks variatie hebt en zichtbaar resultaat ziet van jouw vakmanschap.
- Een werkcultuur waarin teamwerk, zelfstandigheid en persoonlijke ontwikkeling centraal staan – ideaal voor iedereen die een carrière wil uitbouwen in de metaal‑ of constructiesector.
L'offre d'emploi a été publiée il y a 22 heures
Des emplois similaires qui pourraient vous intéresserBasé sur l'offre lasser à 3930 Hamont
- ...~ Als lasser ben je verantwoordelijk voor het nauwkeurig assembleren van diverse constructieonderdelen op basis van gedetailleerde werkhuistekeningen; ~Je werkt dagelijks in een goed uitgeruste werkplaats waar kwaliteit en precisie centraal staan. Dankzij jouw...SuggéréTravail temporaireEmploi en CDITravail de jour
- ...Wat ga je doen? Je staat in voor het lassen en samenstellen van chassis voor aanhangwagens, opleggers, zelfpersers of containers, waarbij je werkt volgens de technische plannen en specificaties. Je last zowel bovenhands als onderhands en past de juiste lastechniek...SuggéréIndépendantTravail temporaireMissionsTravail de jour
- ...Je staat in voor lassen van kleine en grote staalconstructies Je doet laswerken van staal vanaf 3 mm tot 15 mm dikte Je bent in het bezit van een diploma in de metaalbewerking Je hebt ervaring met halfautomaat lassen Je werkt nauwkeurig Je bent flexibel...SuggéréTravail temporaireEmploi intérimTravail de jour
- ...Functie Functieomschrijving : Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en gedreven Lasser die aan de slag wil in een dynamische omgeving. In deze rol ben je verantwoordelijk voor de volgende taken: Het uitvoeren van laswerkzaamheden volgens de vastgestelde normen...SuggéréEmploi en CDITemps complet
- ...Wat zal je job inhouden? Ben jij een ervaren lasser met een passie voor de metaalsector? Wil je werken in dagdienst en bijdragen aan hoogwaardige producten? Dan hebben wij de perfecte job voor jou! Voor een bedrijf gelegen in Bocholt zijn we op zoek naar een lasser...SuggéréTemps completTravail de jour
16 € - 21 € par heure
...het plan en zorgt dat de stukken juist in elkaar zitten Je werkt verschillende staalconstructies af volgens de gevraagde maat en las Je kijkt je laswerk na en zorgt dat alles netjes en stevig is afgewerkt Je werkt samen met de ploegbaas en andere lassers in het...Salaire horaireTravail temporaireEmploi en CDI- ...Voor een tof familiaal bedrijf in Bree, zoeken we een samensteller/Lasser voor het halfautomaat lassen van metalen balken/constructies voor de industriebouwprojecten. Je werkt in dagdienst van 7u tot 15.30u. Aan de hand van technische productiebonnen maakt...Emploi en CDIEmploi intérimTravail de jour
- ...onze bedrijf in Bree z ijn we op zoek naar een gemotiveerde halfautomaatlasser om ons team te versterken. Je staat in voor het lassen van metalen constructieonderdelen binnen een seriematig productieproces. Je werkt in een goed uitgeruste werkomgeving waar kwaliteit...IndépendantTravail de jour
18 € - 23 € par heure
...Voor een stabiel bedrijf in Bocholt, actief in het maken van speciale staalconstructies , zoeken we een samensteller-Lasser met technisch inzicht. Je werkt mooie uren in dagdienst: ma-woe 7.25u - 17u - do: 7.25u - 16u - vrij: 7.25u - 12.40u. Op basis van werkbonnen...IndépendantEmploi en CDITravail de jourTravail le weekend- ...jij technisch aangelegd, werk je graag met je handen en krijg je voldoening van een mooi afgewerkt product? Dan is deze functie als lasser-samensteller misschien wel iets voor jou! Als lasser-samensteller maak je deel uit van het productieteam en zorg je ervoor dat...IndépendantTemps completTravail de jour
- ...tof familiebedrijf in Bocholt met ongeveer 20 collega's en gespecialiseerd in staalconstructies , zoeken we een samensteller-lasser voor het halfautomaat lassen van metalen balken/constructies voor de industriebouwprojecten. Je werkt in dagdienst. Aan de hand...Emploi en CDIEmploi intérimTravail de jour
- ...handen uit de mouwen? Dan hebben wij een mooie uitdaging voor jou! Voor een groeiend en stabiel bedrijf zijn wij op zoek naar een lasser-samensteller die het productieteam wil versterken. In deze rol zorg jij ervoor dat metalen onderdelen vakkundig worden samengesteld...IndépendantEmploi en CDITravail de jour
17.61 € par heure
...Wat zal je job inhouden? Jouw takenpakket als lasser/ samensteller: Volgens een technisch plan zal je eerst de nodige constructieonderdelen vervaardigen uit het magazijn Hierna zal je herstellende laswerken uitvoeren op constructiedelen, alsook aflassen voor samenstellingen...Emploi contractuelTemps completEmploi intérimTravail de jour- ...Voor een groot staalbouwbedrijf in Bree zijn we op zoek naar een samensteller/lasser . Heb jij technisch inzicht, ervaring met lastechnieken en werk je graag mee aan indrukwekkende staalconstructies? Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van een sterk...Emploi contractuel
- ...Voor een bedrijf in Bree zijn we op zoek naar een Halfautomaat- en TIG-lasser. Werken aan trappen, leuningen, stalen deuren en andere nauwkeurige metaalconstructies. Uitvoeren van halfautomaat- en TIG‑laswerk. Lezen en begrijpen van technische plannen. Samenstellen...Salaire horaireVacances de Noël
- ...Ben jij een ervaren lasser/samensteller die graag werkt aan unieke, afwisselende projecten? Onze organisatie – gespecialiseerd in het creëren van duurzame en stijlvolle constructies voor de publieke ruimte – zoekt een vakman die kwaliteit hoog in het vaandel draagt....Emploi en CDI
- ...Als lasser-samensteller ben je verantwoordelijk voor het samenstellen en lassen van containers. Je werkt op basis van technische plannen en voert zowel boven- als onderhands laswerk uit. Daarbij krijg je verantwoordelijkheid over je eigen opdrachten en stem je je werk...MissionsTravail de jour
- ...Dan heb je hiermee jouw perfecte job gevonden! Voor een van de grootste tentenbouwers, gevestigd te Bree, zoeken wij nog een lasser-samensteller. In deze functie sta je in voor het vervaardigen van allerlei constructies voor tentstructuren, van klein tot zéér...Temps completTravail de jourSans travail le week-end
- ...Wat zal je job inhouden? Hou je van lassen en samenstellen en werk je graag met metaal? Voor een sterk metaalbedrijf zoeken wij een ervaren Lasser-samensteller. Het bedrijf zoekt een enthousiaste Lasser-samensteller voor een stabiele functie in dagdienst. Als Lasser...Emploi en CDITemps completTravail de jour
- ...passie voor staalconstructies en industriële projecten? Voor onze groeiende afdeling industriebouw zijn wij op zoek naar een ervaren lasser-samensteller die mee wil bouwen aan stevige en duurzame constructies. Als lasser-samensteller werk je mee aan de productie en...Indépendant
- ...Voel jij je helemaal thuis tussen staal, lasapparatuur en indrukwekkende constructies? Dan kan deze functie als halfautomaat lasser wel eens perfect bij jou passen! Voor een gerenommeerd bedrijf gespecialiseerd in hoogwaardige en complexe staalconstructies zijn we op...Emploi contractuelTemps complet
- ...een groot staalbouwbedrijf in Bree, zoeken we een samensteller/lasser voor het verwerken van metalen stukken in dagdienst. Op... ...correct in. Volgens de werkbon zoek je de juiste onderdelen en las je de constructie volgens plan aan elkaar. Je controleert het...IndépendantEmploi en CDITravail de jour
- ...Ben jij een enthousiaste handige doener met een passie voor techniek ? Dan hebben wij een mooie kans voor jou! Als lasser - samensteller speel je een essentiële rol binnen ons productieteam. Jij zorgt voor het verbinden van metalen onderdelen door middel van diverse...IndépendantTravail de jour
- ...Wat je gaat doen Als halfautomaat lasser bedien je een lasrobot en las je metalen onderdelen volgens hoge kwaliteitsnormen. Je stelt de robot in, houdt het proces in de gaten en grijpt in bij storingen of fouten. Ook kwaliteitscontrole en klein onderhoud horen bij...Emploi en CDITravail de jour
- ...correct af te leveren Wat wij van jou vragen: Technisch inzicht en interesse in staalconstructies Basiskennis van MIG/MAG-lassen om onderdelen correct te kunnen hechten Technische tekeningen kunnen lezen en interpreteren Nauwkeurige werkstijl met...Emploi contractuelTemps complet
- ...Taakbeschrijving Voor onze afdeling in Hamont zijn we op zoek naar een halfautomaat lasser. Je start met een grondige opleidingsperiode waarin je vertrouwd raakt met de organisatie van het bedrijf en de werking van de betrokken afdelingen. Taken Je doorloopt een...Emploi contractuel
- ...Als samensteller - lasser heb je de volgende taken : Je stelt de kippers samen van een eenvoudige stalen plaat tot een volledig afgewerkt product. Je volgt de productieplannen nauwgezet op en levert kwalitatief werk af volgens de wensen van onze klanten. Samen...Travail de jour
- ...Taakbeschrijving Wil je graag leren lassen ? Of ben jij een ervaren lasser ? Dan hebben wij dé job voor jou! Wij zoeken een lasser... ...-Achel. Wat ga je doen? Na een grondige opleidingsperiode, las je onderdelen volgens plan Rapporteren aan de ploegbaas...Emploi contractuelEmploi intérim
- ...stabiel groeiend bedrijf in de metaal sector is op zoek naar een lasser! Ben jij een leergierige positieve persoon..... lees dan zeker... ...een lasproces (MIG/MAG, TIG, enz.) volgens een vooropgestelde Las Methode Beschrijving en een productietekening. Je bespreekt het...Travail de jour
- ...Functie Voor onze klant te Bree, een bedrijf gespecialiseerd in opleggers, tankwagens, chassis,... zijn we op zoek naar een lasser. Heb jij interesse in deze vacature? Contacteer ons via (***) ***-****. Je takenpakket ziet er als volgt uit: Lassen in en rond tankwagens...Salaire horaireIndépendantEmploi en CDITemps completTravail de jour
Voulez-vous recevoir plus d'offres d'emploi ?
S'abonner et recevoir des offres d'emploi similaires à lasser. Soyez parmi les premiers à postuler !
