Emploi Chauffeur 8660 La Panne

317 offres d'emploi

chauffeur c, Suez

 ...zijn ingespeeld. Van begin tot eind, op alle niveaus. Daarom zoekt SUEZ uitblinkers die samen willen scoren! Momenteel zoeken we een chauffeur voor onze afdeling ROL voor onze vestiging te Gistel. Na een interne opleiding kan je zelfstandig aan de slag. Jouw dispatcher... 

Suez

8470 Gistel
il y a 3 jours

Chauffeur CE

Nouvelle
Hoe ziet je dag eruit? vervoeren van overzeese containers tijdens de week overnachten in de vrachtwagen geen wekendwerk Wie zoeken we? Producten of goederen ophalen, vervoeren en leveren De conformiteit van de goederen samen met...

VDAB

8610 Kortemark
il y a 9 heures

chauffeur C/E

Nouvelle
 ...Hoe ziet je dag eruit? chauffeur C/E internationaal met vrachtwagen-aanhangwagen weekritten met bestemming Italië en Oostenrijk Wie zoeken we? Verplaatsingen doen: InternationaalBasisonderhoud uitvoeren Het voertuig reinigenEen... 

VDAB

8600 Dixmude
il y a 9 heures

Chauffeur C - Metaalarbeider

 ...Hoe ziet je dag eruit? In deze functie heb je veel afwisseling naast het rijden werk je ook mee in de productie. In je rol als chauffeur neem je vaak de kortere ritten voor je rekening en vervang je de hoofdchauffeur wanneer hij er bijvoorbeeld niet is. Wanneer je niet... 

VDAB

8900 Ypres
il y a 1 jour

Chauffeur CE

 ...Functieomschrijving Ter versterking van ons team van chauffeurs zoeken wij een gedreven vrachtwagen chauffeur. Als vrachtwagenchauffeur sta je in voor de leveringen naar onze klanten van vers varkensvlees, dit kan zowel bij particulieren als bij supermarkten zijn... 

Start People

8840 Westrozebeke
il y a 7 jours

Chauffeur Rijbewijs B

Werken bij bofrost* is een job vol afwisseling. Als verkoper of verkoopster lever je niet alleen onze vriesverse producten af bij de klant. Je doet hiervan ook de verkoop ter plaatse. Zo combineer jij, als vertegenwoordiger van onze producten, het sociale met het commercieel...

Bofrost*

8210 Zedelgem
il y a 27 jours

Chauffeur C kooiaap (tekenpremie 2000 euro!)

 ...- Tekenpremie C kooiaap met ervaring= 2000 euro bruto (1/3 na 3 maanden – 1/3 na 6 maanden – 1/3– na 9 maanden) Ben je zelf geen chauffeur maar ken je iemand (chauffeur met geldig C/CE rijbewijs) die wel zou durven springen? Verwijs hem/haar naar Xwift en verdien zelf... 

VDAB

8820 Torhout
il y a 1 jour

Chauffeur CE internationaal transport

 ...Functieomschrijving Voor onze klant zoeken we een chauffeur CE internationaal transport. Leveringen zijn doorgaans weekopdrachten met losplaatsen bij de klanten. Planningen worden opgemaakt zodat je mogelijk op vrijdagavond kan thuis zijn Profiel - je bent... 

Start People

8610 Kortemark
il y a 12 jours

CE-CHAUFFEUR

Als chauffeur voor deze firma start je elke ochtend vanuit het depot in Jabbeke.Je haalt oude verlichtingspalen op en voert nieuwe aan. Soms wordt er ook van je verwacht mee te werken in de ploegen (werkput graven, op camion telkens klimmen om de lading vast te zetten... 

Accentjobs

8490 Jabbeke
il y a 7 jours

Chauffeur C (tijdelijk)

 ...Functieomschrijving Als chauffeur C pendel je van en naar het extern magazijn met de grondstoffen/producten. Daarnaast laad en los je de vrachtwagen. Hierbij is een hef- en reachtruckattest noodzakelijk. Profiel Jouw profiel: Je bezit een rijbewijs C... 

Start People

8630 Furnes
1 Il y a un mois

Chauffeur D

 ...systeem met minimum 2 monitors, toilet, enz...Zij leveren gepersonaliseerde en flexibele service met vakbekwame en vriendelijke chauffeurs.Daarnaast beschikken zij over slaapcoaches en diverse aanhangwagens waaronder een fietsaanhangwagen waarin wij zonder probleem 36... 

Accentjobs

8810 Lichtervelde
il y a 13 jours

Chauffeur

 ...Bedrijfsprofiel La Lorraine Oostende zoekt een chauffeur C voor onmiddellijke opstart! Jobomschrijving Als vrachtwagenbestuurder (rijbewijs C) verdeel ik s morgens vroeg onze producten bij onze klanten. Ik ben ook verantwoordelijk voor het lossen van mijn... 

Tempo-Team

Ostende
il y a 12 jours

chauffeur

Je takenpakket bestaat uit:- bestellingen leveren bij klanten- opvolggegevens van een levering, ophaling actualiseren- het traject uitstippelen volgens de vereisten van levering, de documenten nakijken ( uurroosters, bestelling,...)- voertuigen verplaatsen en parkeren...

Accentjobs

8210 Zedelgem
il y a 11 jours

Chauffeur CE

Nouvelle
 ...havens om een tankcontainer op te halen. Je regelmatig bijscholen via onze interne opleidingen is een must, want als allround chauffeur moet je veel kennen en kunnen. Maar we staan je met raad en daad bij onderweg. Wat wij van jou vragen: Je beschikt over... 

Actief Interim

8210 Zedelgem
il y a 6 heures

Chauffeur C

 ...functieomschrijving Let's Work gaat op zoek naar een chauffeur C te Veurne. Als chauffeur C Voer je dagelijks orders uit en zorg je voor de controle ervan Vervoer je het rollend materieel van de site naar de spuitcabines Zorg je ervoor dat de keuring van... 
8630 Furnes
il y a 21 heures

Chauffeur/Koerier

Nouvelle
 ...Wat ga je doen? Voor een bedrijf regio Oostende zoeken wij een chauffeur / koerier. Je gaat onze verse producten leveren aan onze klanten. Wie ben jij? Je bent in het bezit van je rijbewijs B. Je bent stipt en nauwkeurig. Enige flexibiliteit is belangrijk... 

ASAP

Ostende
il y a 1 heure

Chauffeur C

 ...Voor onze klant gelegen te Brugge zijn wij ter versterking van het logistieke team op zoek naar een chauffeur met C rijbewijs. Jouw takenpakket: Laden en lossen van zuivelproducten. Vervoeren van deze producten naar de klanten (zowel retailers als kleine zelfstandige... 

Actief Interim

8920 Langemark-Poelkapelle
il y a 1 jour

Chauffeur B

 ...Functie omschrijving Op zoek naar een uitdaging als chauffeur B? Lees dan zeker verder, volgende job is zeker en vast iets voor jou?! Voor onze klant zijn we namelijk op zoek naar een gemotiveerde chauffeur B om het team te versterken. Jouw takenpakket: ~ Het... 
8470 Gistel
il y a 6 jours

Chauffeur CE

 ...Ben je een gemotiveerde Chauffeur CE? Ben je op zoek naar een job als Chauffeur CE in de wegenbouw? Kan je rijden met 3-as, 4-as en oplegger met kiptrailer? Dan is dit dé job voor jou!! Voor een groot wegenbouw bedrijf in Lichtervelde zijn we op zoek naar een... 
8810 Lichtervelde
il y a 1 jour

Chauffeur Reachtruck

 ...Functie omschrijving Ben jij uit het juiste hout gesneden? Ben je op zoek naar een leuke job als reachtruck chauffeur? Twijfel niet meer en solliciteer bij Forum jobs voor een leuke job in de meubelsector ! Deze firma uit Aartrijke produceert en groot scala aan... 
8210 Zedelgem
il y a 7 jours